קורס הסמכות החדשה של בי"ח שניידר


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

לאור הביקוש והתגובות- ההכשרה המבוקשת מתקיימת שוב. מרכז ה"סמכות החדשה" ובי"ח שניידר בשיתוף "הפורום החרדי למטפלות באומנויות" מקיים הכשרה להנחית הורים בגישת ה"סמכות החדשה" בשלושה ימים מרוכזים בחנוכה. מספר המקומות מוגבל מאוד.


  • תאריך: 24/12/2019 08:42
  • מקום: בית בר"ש, תלפיות (מפה)

מחיר: 1500

תיאור

ההכשרה מיועדת להכרות מעמיקה עם יעוץ וטיפול להורים בגישת 'הסמכות החדשה', לפיה פועלת המרפאה לסמכות הורית במרכז שניידר. ההכשרה מציגה מודל טיפולי המיועד לצוותים מקצועיים המטפלים בבעיות התנהגות, או סוגים שונים של בעיות התנהגות מצד ילדים או מתבגרים.

ההכשרה תרוכז ב- 3 ימי לימוד בתאריכים 24, 25, 26 בדצמבר 2019 בין השעות 09:00-14:00.  בהכשרה ילמדו כלים כמו - הכרזה, התיישבות, גיוס תומכים ופעולות תיקון. הכשרה זו, בדומה להכשרת המטפלים המתקיימת במרכז שניידר (שם היא פתוחה לקהל הרחב), תתבסס גם היא על תרגולים וסימולציות של הטכניקות המקצועיות שלנו.  
בשלב ראשון ההכשרה תתמקד בהצגת הרקע התיאורטי של הסמכות החדשה והבנת העקרונות עליהם מושתתים האמצעים הטיפוליים. טכניקות הטיפול יוצגו אחת לאחת באופן מופרט, תוך הבהרת הרציונל מאחורי כל אמצעי, וההסבר הקליני להפעלתו. בשלב הבא, יוצגו האמצעים הטיפוליים ויתבצע תרגול שלהם, תוך שימוש בסימולציות, הממחישות את השימוש הקליני באמצעים הטיפוליים שהוצגו.

בסיום ההכשרה תוענק למשתתפים תעודה מטעם מרכז הסמכות החדשה ובה יצוין כי עברו השתלמות בת 24 שעות אקדמיות בסמכות חדשה.

לקריאה על כל ההכשרה כנסי כאן>>>

סילבוס הכשרה סמכות חדשה דצמבר 2019 (1).pd